Kontaktujte nás pre vytvorenie
nezáväznej cenovej ponuky zdarma

0948 515 376
info@easy-stahovanie.sk

vypratávanie skladov Bratislava

Vypratávanie skladov

Domov » Vypratávanie skladov

vypratávanie skladov Bratislava

Ste majiteľom skladu a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá by sa postarala o jeho vypratanie? My sa o to radi postaráme. Ponúkame vám profesionálne a cenovo dostupné vypratávanie skladov v Bratislave a okolí. S vypratávaním skladov, ale aj ostatných druhov priestorov máme dlhoročné skúsenosti, vďaka ktorým vieme túto službu realizovať efektívne a teda za lepších finančných podmienok.

Sústreďte sa na to, čo je pre vás dôležité a nechajte vypratávanie skladov v Bratislave a okolí na náš priateľský tím odborníkov, ktorí okrem skúseností disponujú aj potrebným vybavením a pomôckami.

Súčasťou vypratávania skladov je samozrejme aj odvoz a ekologická likvidácia v zbernom dvore, ktorá je započítaná priamo v cene. Neváhajte a kontaktujte nás pre nezáväznú obhliadku a cenovú ponuku zdarma.

Okrem vypratávania skladov v Bratislave a okolí vám ponúkame aj vypratávanie ďalších nebytových priestorov, ako napríklad vypratávanie pivníc, garáží, firiem alebo kancelárií. Zároveň u nás nájdete aj komplexné sťahovacie služby, ako aj rôzne doplnkové služby, z ktorých spomenieme napríklad búracie práce alebo rekonštrukcie bytov.

Cenník

Názov službyCena
vypratanie skladuDOHODOU
  • Cena služby závisí od viacerých faktorov, ako napríklad množstvo, váha alebo veľkosť vypratávaného majetku/tovaru
  • Ak pri vytváraní cenovej ponuky nebudú uvádzané presné a pravdivé informácie, cenová ponuka sa môže operatívne zmeniť

Nezáväzná cenová ponuka zdarma

Bezplatná obhliadka priestorov

Žiadne skryté poplatky (transparentnosť)

Požičanie 12 krabíc na sťahovanie zdarma

Žiadne príplatky za víkendy a sviatky

Poistenie každého nákladu

Služby už od jedného kusu nábytku (majetku)

Služby aj zo/do zahraničia

Zaujala vás ponuka?

Zaujala vás naša ponuka vypratávania skladov v Bratislave? Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií alebo nezáväznú cenovú ponuku.