Kontaktujte nás pre vytvorenie
nezáväznej cenovej ponuky zdarma

0948 515 376
info@easy-stahovanie.sk

rekonštrukcie bytov Bratislava

Rekonštrukcie bytov a domov

Domov » Rekonštrukcie bytov a domov

rekonštrukcie bytov Bratislava

Máte v pláne realizovať rekonštrukciu bytu v Bratislave a okolí (alebo rodinného domu) a hľadáte profesionálnu firmu, ktorá by sa o to postarala za rozumných podmienok? Radi sa o to postaráme. Ponúkame spoľahlivé a cenovo dostupné rekonštrukcie bytov v Bratislave a okolí (alebo rodinných domov), ako aj jednotlivých miestností, ako napríklad rekonštrukciu kúpeľne, kuchyne alebo obývačky.

S komplexnými či parciálnymi prerábkami bytov v Bratislave a okolí (ale aj rodinných domov) máme bohaté skúsenosti a preto sme presvedčení o tom, že výber našej spoločnosti nebudete ľutovať.

Nelámte si hlavu s tým, kto sa postará o rekonštrukciu vášho bytu alebo rodinného domu, prípadne iba o rekonštrukciu kúpeľne či inej miestnosti a nechajte to na náš skúsený a priateľský tím odborníkov s dlhoročnou praxou. Nad rámec prerábky bytov v Bratislave a okolí vám vieme ponúknuť aj likvidáciu a odvoz stavebného odpadu.

Okrem rekonštrukcie bytov v Bratislave a okolí (ako aj rodinných domov) v našej ponuke nájdete aj ďalšie služby, ako napríklad búracie práce, vypratávanie bytov a rodinných domov, ale aj komplexné sťahovacie služby.

Cenník

Názov službyCena
rekonštrukcie bytov a rodinných domov DOHODOU

Nezáväzná cenová ponuka zdarma

Bezplatná obhliadka priestorov

Žiadne skryté poplatky (transparentnosť)

Požičanie 12 krabíc na sťahovanie zdarma

Žiadne príplatky za víkendy a sviatky

Poistenie každého nákladu

Služby už od jedného kusu nábytku (majetku)

Služby aj zo/do zahraničia

Zaujala vás ponuka?

Zaujala vás naša ponuka rekonštrukcií bytov v Bratislave? Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií alebo nezáväznú cenovú ponuku.