Kontaktujte nás pre vytvorenie
nezáväznej cenovej ponuky zdarma

0948 515 376
info@easy-stahovanie.sk

sťahovanie starožitností Bratislava

Sťahovanie starožitností

Domov » Sťahovanie starožitností

sťahovanie starožitností Bratislava

Ste majiteľom vzácnych starožitností a máte v pláne sa presťahovať? Hľadáte sťahovaciu firmu, ktorá by sa o to postarala za výhodnú cenu, no predovšetkým tak, aby so sťahovaním starožitností v Bratislave a okolí neboli žiadne problémy? Ste na správnom mieste. Poskytujeme profesionálne sťahovacie služby za rozumné ceny, medzi ktoré patrí aj sťahovanie starožitností.

O váš starožitný majetok sa postaráme tak, aby sa mu počas celého procesu sťahovania nič nestalo. Či už sa jedná o malú starožitnú kanvicu alebo veľký nábytok, na všetko sme plne pripravení a so všetkými druhmi starožitností máme praktické skúsenosti.

Nechajte sťahovanie starožitností v Bratislave a okolí na nás a garantujeme vám, že svoju dôveru vkladáte do správnych rúk. Váš majetok zabalíme tak, aby sa mu počas prepravy nič nestalo a pre každý prípad máme všetok sťahovaný náklad poistený.

Okrem sťahovania starožitností vám ponúkame aj ďalšie sťahovacie služby, z ktorých spomenieme sťahovanie bytov v Bratislave a okolí (ako aj rodinných domov), sťahovanie firiem, skladov, ale aj rôzne doplnkové služby, ako napríklad odvoz starého nábytku do zberného dvora alebo vypratávanie pivníc či garáží.

Cenník

Názov službyCena
presťahovanie starožitnostíDOHODOU
  • Cena služby závisí od viacerých faktorov, ako napríklad množstvo, váha alebo veľkosť sťahovaného tovaru
  • Ak pri vytváraní cenovej ponuky nebudú uvádzané presné a pravdivé informácie, cenová ponuka sa môže operatívne zmeniť

Nezáväzná cenová ponuka zdarma

Bezplatná obhliadka priestorov

Žiadne skryté poplatky (transparentnosť)

Požičanie 12 krabíc na sťahovanie zdarma

Žiadne príplatky za víkendy a sviatky

Poistenie každého nákladu

Služby už od jedného kusu nábytku (majetku)

Služby aj zo/do zahraničia

Zaujala vás ponuka?

Zaujala vás naša ponuka sťahovania starožitností? Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií alebo nezáväznú cenovú ponuku.