Kontaktujte nás pre vytvorenie
nezáväznej cenovej ponuky zdarma

0948 515 376
info@easy-stahovanie.sk

búracie práce Bratislava

Búracie práce (búranie nenosných priečok)

Domov » Búracie práce (búranie nenosných priečok)

búracie práce Bratislava

Čakajú vás menšie či väčšie búracie práce v Bratislave a okolí a hľadáte profesionálnu firmu, ktorá by sa o to postarala bez zbytočných komplikácií? Sme vám plne k dispozícií. Ponúkame spoľahlivé, kvalitné a cenovo dostupné búracie práce v Bratislave a okolí, ako aj následnú likvidáciu a odvoz stavebnej sute.

S komplexnými búracími prácami, ako aj parciálnym búranim (búranie priečky, kachličiek atď.) máme dlhoročné skúsenosti, počas ktorých sme uspokojili veľké množstvo zákazníkov.

Neriešte viac, kto sa postará o vaše búracie práce v Bratislave a okolí, ako aj následný odvoz sute a nechajte to na náš priateľský tím odborníkov. Garantujeme vám, že výber našej spoločnosti nebudete ľutovať.

Okrem komplexných búracích prác v Bratislave a okolí, ako aj tých parciálných (búranie priečky a pod.) ponúkame napríklad aj rekonštrukcie bytov a rodinných domov, ale aj ďalšie doplnkové či sťahovacie služby. Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií, bezplatnú obhliadku alebo nezáväznú cenovú ponuku.

Cenník

Názov službyCena
búracie práce DOHODOU

Nezáväzná cenová ponuka zdarma

Bezplatná obhliadka priestorov

Žiadne skryté poplatky (transparentnosť)

Požičanie 12 krabíc na sťahovanie zdarma

Žiadne príplatky za víkendy a sviatky

Poistenie každého nákladu

Služby už od jedného kusu nábytku (majetku)

Služby aj zo/do zahraničia

Zaujala vás ponuka?

Zaujala vás naša ponuka búracích prác v Bratislave? Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií alebo nezáväznú cenovú ponuku.