Kontaktujte nás pre vytvorenie
nezáväznej cenovej ponuky zdarma

0948 515 376
info@easy-stahovanie.sk

O nás

Kto sme?

Sme mladá, dynamicky rastúca sťahovacia firma, ktorá okrem komplexných sťahovacích služieb (vrátane medzinárodného sťahovania) poskytuje napríklad aj vypratávanie priestorov, odvoz a likvidáciu starého nábytku či stavebnej sute, búracie práce alebo prepravu.

V EASY sťahovanie sa riadime heslom “náš zákazník, náš pán”, inými slovami, zákazník a jeho spokojnosť je na prvom mieste.

 

Aký je náš príbeh?

EASY sťahovanie vzniklo spojením dvoch malých, nezávislých firiem, ktoré sa v oblasti sťahovania pohybujú dlhé roky. Spojili sme nielen svoje sily, vedomosti a skúsenosti, ale aj silné stránky, ktoré sme posunuli ešte o level vyššie. Zároveň sme vytvorením partnerstva eliminovali slabé stránky.

Vďaka nášmu partnerstvu sme presvedčení, že na trhu dokážeme ponúkať vysokú úroveň kvality služieb a teda uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

Ak hľadáte profesionálnu, spoľahlivú a cenovo dostupnú sťahovaciu firmu, ktorá by sa postarala o vaše sťahovanie, ako aj ďalšie služby v našej ponuke, sme vám plne k dispozícií.

Zaujali sme vás?

Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií alebo nezáväznú cenovú ponuku.